Наталия Папазоглу рассказала, почему спорит с Сергеем Соседовым

Х-Фактор

Эфир украинской музыки стал настоящим подарком для Натальи Папазоглу, которая родилась в Ивано-Франковской области и выросла именно на народных песнях. Но девушка также и признается, что это был один из самых сложных эфиров для нее, ведь ей нужно было не подвести свою родину и достойно спеть непростую песню.

«Мені настільки хочеться бути разом зі своїм народом в музиці, — призналась сайту СТБ Наташа. — Цією піснею я хотіла бути разом з хлопцями, які зараз на Сході воюють за нашу країну. З технічної сторони пісня дуже важка, адже немає абсолютно ніяких акордів, немає ніякого відчуття ритму, все аритмічно. Треба встигнути все зробити вчасно. Впоратися було важко, але я виклалася на максимум».0L2A0162

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Наталія Папазоглу: Ми досить часто сперечаємося з Сергієм Сосєдовим

Однако главное замечание Наташе сделал ее же наставник – Сергей Соседов. Судья сказал девушке, что она однообразна.0L2A0174

«Я так не вважаю, — прокомментировала это сайту СТБ Наталья. — Всі пісні, що я виконувала, неможливо порівняти між собою. Наприклад, українську з композицією Алли Пугачової. Це абсолютно різна музика і стиль, але виконує одна людина. Якщо це впізнається — то це ознака індивідуальності. Чого від мене очікують? Заспівати чоловічим вокалом? Чи ще що? Яку б пісню я не заспівала, я завжди буду Наталією Папазоглу, тому що в цьому індивідуальність артиста, тому що мій голос одразу впізнають, яку б пісню я не співала. І я не хочу бути іншою. Я протестую проти того, щоб бути іншою. Такою вже я народилася».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Участник «Х-фактор-6» сделал предложение девушке в прямом эфире 0L2A0183

Кстати, многие уже заметили, что Наташа – девушка с характером, ведь она отстаивает у Сергея Васильевича песни, которые хочет исполнять.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Звезды «Х-фактор» исполнили песни, заказанные поклонниками

«Просто я наполеглива, — аргументирует это участница. — Коли ти проходиш таку школу життя, яка була в мене, то мусиш відстоювати свою думку. І це право кожної людини. Мені хочеться, щоб наші люди навчилися тому самому, а не погоджуватися зі всім, що їм пропонують. Так, я знаю, що я сильна, що я цілеспрямована, і горджуся тим. І я знаю, що сильних не люблять. Але я просто борюся за своє місце в проекті».

Светлана Панкова

Выступление Натальи на четвертом прямом эфире «Х-фактор» смотрите прямо сейчас: