«З іншими суддями міг посперечатися, а з Сосєдовим – ніколи», – Аркадій Войтюк

Х-Фактор

Відбір вокалістів, які потраплять у тренувальний табір шоу «Х-фактор-4», закінчено. Всі конкурсанти вже почули від журі заповітне «так» … або фатальне «ні». Протягом усіх знімальних днів їх підтримували хлопці та дівчата, які колись і самі були учасниками такого кастингу, а тепер вже готові артисти. Один з них – Аркадій Войтюк, в минулому зірка дуету «Аркадій і Маліка». Журналісти сайту СТБ розпитали хлопця про те, як йому працюється сольно …

Аркадій, як воно: повернутися на сцену проекту «Х-фактор» в ролі сольного виконавця, а не учасника дуету «Аркадій і Маліка»?

Я зараз йду своєю стежкою і продовжую рухатися вперед вже без Маліки, але завжди пам’ятаю те, що дав мені проект «Х-фактор». Так що завжди з радістю повертаюся сюди і презентую глядачеві свій новий репертуар. Для мене велика честь бути тут. Якби не цей проект, я б не пройшов на «Нову Хвилю», не знімав би кліпи, не писав би пісні, а працював би десь у Львівській області лікарем.

Що може дати це шоу молодим виконавцям?

Проект дійсно відкриває їх, дає популярність і успіх. Але все це швидкоплинно, потім потрібно багато працювати, щоб все це утримати. Я, на жаль, цілий рік після «Х-фактора» упустив, але зараз намагаюся все надолужити.

Судді проекту не приховують, що «колективи» – це найскладніша категорія на проекті. Що можете сказати про це з власного досвіду?

Мені здається, перше, чого не потрібно робити на «Х-факторі» – це створювати колективи до його початку. На мою думку, об’єднувати в один колектив людей з різними долями і світоглядом – це не зовсім вірно. У моєму випадку місто Ковель та місто Одеса (рідні міста Аркадія і Маліки) – зовсім різні світи. Мені здається, люди з протилежних куточків країни навряд чи спрацюються. Хіба що їх об’єднає любов. А ось у вокалістів, які прийшли на проект уже в складі колективу, перспектива, безумовно, є. Адже вони вже разом працювали, знайшли спільну мову і мають якісь схожі погляди на життя.

Кого з членів журі були раді бачити?

Та я всіх їх завжди радий бачити. Дуже поважаю Серьогу. Це людина, яка вирвалася з самих низів, досягла успіху у своїй справі, але, тим не менш, ніякої «зірки» у нього не з’явилося. Бувало, що ми з ним сиділи за одним столом і їли вареники (посміхається). Сосєдова поважаю за його об’єктивну думку. Ще за часів першого сезону «Х-фактор», який я дивився по телевізору, я завжди погоджувався з його думкою. Ось з іншими міг іноді посперечатися, а його думка мені завжди була найближча. Він з тих музичних критиків, які завжди говорять те, що думають. Ігор Кондратюк – це людина, яка була, можна сказати, одним із засновників українського шоу-бізнесу. Він відкривав і досі відкриває таланти. Про Ірину Дубцову мало що можу сказати, я не особливо знайомий з нею як з людиною, та і як з артисткою теж. Ще, звичайно ж, хотілося б і «Ёлку» побачити. Це ж наше українське сонечко, людина-посмішка.

Ви спостерігаєте за кастингом?

Так, звичайно. Я сам ще не вважаю себе великим артистом, тому і спостерігаю, що хочу чогось у учасників навчитися. Але, на жаль, вчитися поки нема чому. Не бачу я таких персонажів, від яких можна було б щось взяти. Як у третьому сезоні не бачив, так і не бачу в цьому.

Що можете їм побажати?

Ви знаєте, в даному випадку 80 відсотків успіху – це везіння. Інші 20 відсотків – правильно підібраний матеріал. Чого і бажаю учасникам кастингу.

Світлана Панкова, сайт STB.UА

А поки пропонуємо вам згадати, як же сам Аркадій Войтюк підкорював кастинг другого сезону шоу «Х-фактор»: