Учасникам проекту буде допомагати фіналіст «​​Україна має талант»

Х-Фактор

Вже 31 серпня о 19:00 на каналі СТБ стартує довгоочікуваний, четвертий сезон вокального шоу «Х-фактор». Мільйони глядачів з нетерпінням чекають зустрічі з новими учасниками, які будуть дивувати своїм вокальним талантом цього року. Яких артистів ми побачимо на сцені проекту? Чи плануються якісь зміни у форматі шоу? Про це та багато іншого сайту СТБ розповіла керівник проекту Олена Романенко.

Олено, розкажіть, будь ласка, які зміни будуть в четвертому сезоні проекту?

Не потрібно забувати, що наш проект є форматним шоу, тому ми не можемо далеко йти від встановлених правил. Але, звичайно ж, всередині встановлених рамок наш проект постійно змінюється. У кожному сезоні ми намагаємося робити наше шоу ще цікавішим. Адже і глядачам, і нам самим постійно хочеться чогось нового. Поки рано розповідати про нововведення – краще дивіться наше шоу в ефірі. Чимало приємних сюрпризів чекає не лише на наших глядачів, а й суддів …

romanenko.jpg

Чим учасники цього сезону відрізняється від попередніх?

Мені важко про це говорити. Після роботи над першим сезоном шоу «Х-фактор у мене була невелика перерва – в той період я працювала над іншим проектом. Зараз я повернулася і дивлюся на все, що відбувається широко розкритими очима, бо вже встигла скучити. Всі учасники цього сезону – дуже людяні. Серед тих, хто далеко пройшов, більшість – це прості люди, у яких немає професійної музичної освіти. Серед них є і юристи, і спортсмени, і фітнес-тренери, і студенти. Вони дуже самобутні і прості! І це приваблює, бо з ними легко спілкуватися: вони розташовують до себе, чесні і відкриті. Але я розумію, що до прямих ефірів залишиться тільки 12 найсильніших …

Напевно, у вас вже з’явилися свої фаворити …

Приховувати не буду. Напевно, кожен з нас з самого початку придивляється до усіх, і хтось нам більше імпонує. На даний момент є кілька людей, за якими я стежу, напевно, трохи пильніше, ніж за всіма іншими. Але якщо судді все-таки не дадуть їм шанс боротися за перемогу в проекті, то я, звичайно ж, засмучусь, але оскаржувати їх рішення не можу.

_MG_9082.jpg

Переживаєте, коли учасники йдуть?

І переживаю, і навіть плачу. Іноді, коли сиджу в залі і дивлюся виступи, то дуже хвилююся за них, за кожне виконання, за кожне слово. Але зробити, на жаль, нічого не можу.

Під час одного з етапів конкурсу ви запросили фіналіста шоу «Україна має талант» Євгена Хмару, який акомпанував учасникам під час їхніх виступів. Як прийшла в голову така ідея? ..

Ні для кого не секрет, що Євген Хмара – один з найбільш затребуваних піаністів в Україні. Він вже не перший раз нам допомагає. Головне, що і йому самому це дуже подобається. Як і всі, він оцінює учасників, потім ми зустрічаємося і разом обговорюємо їхні виступу.

Олено, а яку музику ви полюбляєте слухати?

Днями я почула, що класична музика підвищує енергетичний потенціал людини. Тому зараз у моїй машині грає тільки класика. А так, в принципі, я любитель рок-музики. Нещодавно сходила на концерт «Depeche Mode» і тепер, здається, долучилася до рядів «діпешистів». Ну і, звичайно, диск Сєрьоги у мене в машині завжди під рукою. Я теж намагаюся бути до своїх ближчою (сміється).

Можете коротко охарактеризувати кожен з трьох минулих сезонів шоу «Х-фактор»?

Вважаю, що перший сезон проекту – це були проби, другий сезон – сезон круто співаючих вокалістів, а третій – сезон персонажів.

Юлія Жовнір, сайт STB.UA