Яків Головко одружився з жінкою, з якою познайомився в соціальній мережі

Х-Фактор

50-річний учасник третього сезону вокального талант шоу «Х -фактор» Яків Головко одружився. Церемонія одруження відбулася 6 вересня в рідному місті нареченої – Сімферополі. Спеціально
для сайту СТБ молодята поділилися своїми свіжими враженнями, а також
розповіли, чим планують займатися після медового місяця.

«Розписали нас в Центральному РАГСі Сімферополя, після чого ми відразу з
гостями вирушили до Ялти, де і відбувалося святкування нашого
одруження.
Запрошених гостей було зовсім небагато – близько тридцяти осіб. Ми
вирішили відзначити цей день у сімейному колі, тому запросили тільки
найближчих родичів та друзів» , – розповідає наречений Яків Головко.

На питання, чи запрошували на весілля когось із колег Якова з проекту «Х- фактор», відповіла наречена:

«Ми запрошували Женю Літвінковича, але у нього відразу наступного дня
був запланований концерт, тому він не зміг до нас приїхати.
У нас з ним дуже дружні і сімейні стосунки. Яків, будучи на проекті, разом з Женею жив в одній кімнаті.
А нещодавно, коли чоловік їздив до Києва, то навіть зупинявся в будинку у Євгена».

BlyQFxhnRYI.jpg


Що стосується спілкування дочок Якова з Мариною, то з цим у їхній родині теж немає жодних проблем. Артист розповідає, що доньки з задоволенням прийняли жінку в сім’ю.

«Дочки з самого початку знали, що ми з Мариною збираємося розписатися, у нас немає секретів один від одного. Дівчата були на нашому весіллі . Правда, старша дочка Іра була тільки в РАГСі. Справа в тому, що у неї триває навчання у Києві, і вона не може пропускати заняття», – розповідає Яків.

Марина зізналася, що перший час деяке непорозуміння з дочками Якова у неї все ж виникало:

 «Вони, напевно, не могли усвідомити, що їхній тато починає нове життя з жінкою. Думаю, це були якісь ревнощі, недовіра, побоювання. Зараз у нас дуже хороші стосунки. Молодша донька живе разом з нами в Сімферополі».

Знайомство Якова з Мариною відбулося дуже незвично. В одному з ефірів проекту «Х -фактор-3» жінка побачила співаючого Якова, який відразу їй чимось сподобався. Юрист
з освітою психолога Марина не стала роздумувати, вона знайшла
чоловіка в соціальній мережі і тут же йому написала листа.

«Мене по життю ніщо і ніколи не може зупинити на шляху до своєї мети, – каже Марина Головко. Побачивши Яшу на сцені, я сказала своїй мамі: «От якби він у житті був такий розумний, як добрий. Хочу з ним познайомитися». І я написала йому «ВКонтакте», що хочу познайомитися і почати спілкуватися. Тим більше Сімферополь та Ялта зовсім поруч. Він відразу мені відповів і в листі вказав номер свого телефону. Перша наша телефонна розмова тривала близько двох годин. З цього і розпочалося наше кохання».

Марина зізнається, що дуже дорожить їхніми теплими сімейними стосунками. До цього вона не була заміжня. Своїх дітей у неї теж поки немає. Вона
дуже любить свого чоловіка, а він, у відповідь готовий дарувати їй всі
квіти землі, адже теж відчуває до неї найніжніші почуття.

Зараз молодята відпочивають і насолоджуються своїм медовим місяцем. Після чого планують повернутися до Сімферополя і почати спільне життя. Яків буде займатися улюбленою справою – співати. Хто знає, можливо, скоро подружжя навіть вирішить народити спільну дитину. Адже, як кажуть на СТБ: « Можливо все!»

Юлія Жовнір

Не пропустіть у суботу, 14 вересня, о 19:00 черговий випуск захоплюючого талант шоу «Х -фактор-4». Цього разу за участь у проекті будуть боротися мешканці Харкова!