Професійна стриптизерка, закохана пара і дочка відомого батька, – на сцені «Х-фактору-4» шквал емоцій

Х-Фактор 7

Цієї суботи, 14 вересня, традиційно о 19:00 вийде черговий випуск самого вокального шоу країни «Х-фактор». Цього тижня боротися за шанс потрапити до проекту будуть жителі Харкова. Ми дізнаємося, хто в цьому місті наважився довести суддів до сліз, а також побачимо справжню стриптизерку, яка буде не тільки співати…

У цьому випуску програми глядачі телеканалу СТБ побачать Ірину Дубцову, яка як ніколи виявиться близькою до учасників. Вона потай відправиться до них в хол, щоб підгледіти, хто на що годиться. Що цікавого побачить суддя проекту? І чи з’являться після цього у неї фаворити?

_MG_9080.JPG

Цей день також буде багатий на виступи незвичайних учасників. Так, на сцену «Х -фактору» вийде дочка відомого батька, в минулому футболіста, а нині відомого американського тренера з реслінгу – В’ячеслава Прудиуса, Настя Прудиус.

Також в цьому ефірі на відборі заспівають навіть судді проекту. А ми, нарешті, дізнаємося, що викличе справжній ажіотаж і шквал емоцій у залі.

_MG_9193.JPG

Не обійшлося в Харкові і без любові – одну пару ледь не одружилися прямо на сцені «Х-фактору-4». А на додаток до цього на сцену вийде дівчина, яка додасть до цієї творчої і романтичної атмосфери… трохи еротики. На проекті з’явиться професійна стриптизерка, яка буде не тільки співати…

Не пропустіть у суботу, о 19:00 ажіотаж на харківському відборі… Буде гаряче!