«Коли дізналася, яка мені дісталася категорія, то… розплакалася», – Ірина Дубцова

Х-Фактор

Цього року організатори найвокальнішого шоу країни «Х-фактор» вирішили трохи змінити формат. У четвертому сезоні більше не буде категорії «25+», співаки з якої, власне кажучи, і перемагали три роки поспіль. Цього разу її замінить інша – «до 18». А дісталася вона єдиній жінці в суддівському складі – Ірині Дубцовій, чому самі учасники виявилися невимовно раді.
«Вона така собі матуся для нас, – поділилася з сайтом СТБ одна з підопічних Ірини. – І, крім цього, справжній професіонал. Вона пройшла такий же шлях, який починаємо проходити і ми. Так що, думаю, спільну мову ми знайдемо».
В очікуванні зіркового гостя на віллі Ірини Дубцової учасники репетирували, підбадьорювали один одного, допомагали, чим могли.
IMG_9775.JPG
«Вони подружилися, що характерно для таких проектів, – говорить психолог шоу Вікторія Корняш. – Тут панує дуже приємна атмосфера. Ти дивишся на хлопців та дівчат і розумієш, що конкурувати теж можна цивілізовано. Вони змагаються, насамперед, самі з собою, а не один з одним».
Тим не менш, з шістки учасників місце в прямих ефірах отримали лише троє: Данило Рувинский, Микита Ломакін та Олександр Порядинский. А ось поза рамками проекту залишилися Валентина Таран, Мішель Андраде та Олександр Яценко.
Допомогти їй у нелегкому вирішенні відносно чиєїсь долі Ірина довірила відданому шанувальнику української версії шоу «Х-фактор» – Філіпу Кіркорову.
IMG_9704.JPG
«Весь минулий сезон Філіп дивився та співпереживав не тільки зі мною, а й з учасниками, – згадує Ірина. – Майже після кожного ефіру ми зідзвонювалися та дуже довго обговорювали ефіри й відбувається. У нього з’явилися свої фаворити: він дуже переживав та стежив за нашою Юлією Плаксиной та Женею Литвинковичем. З Філіпом ми не тільки колеги, але і друзі. Ми дуже близькі за духом, за характером, тому, коли стало питання про те, хто б міг допомогти мені порадою у цій ситуації, сумнівів не виникло – тільки Філіп!».
Пізніше Ірина зізналася своєму зірковому гостю, що коли дізналася, яка їй дісталася категорія, то… розплакалася.
«Я людина дуже емоційна, – повідала сайту СТБ Ірина Дубцова. – Ви навіть не уявляєте собі, яка це відповідальність – бути суддею, вирішувати чийсь творчий шлях, впливати на нього. Я й сама мама, причому виховую свого сина одна. Так от, ця категорія для мене – як материнство. Тільки тепер я буду багатодітною «Х-мамою». Мені дісталися хлопці, у яких той самий вік, коли дуже важливо не тільки допомогти і направити, а й, найголовніше – не нашкодити!».
Чи не пошкодує Ірина Дубцова про свій вибір? Чи впораються з поставленими завданнями її підопічні? І що ж вони продемонструють на сцені проекту «Х-фактор»? Дивіться вже завтра, 26 жовтня, о 19:00 на телеканалі СТБ!

Світлана Панкова, сайт STB.UA