Нововведення в конкурсі «Х-фактор Онлайн»

Х-Фактор

Стартував третій тиждень проекту «Х-фактор Онлайн». Якщо ви мрієте виступити в прямому ефірі на сцені наймасштабнішого вокального шоу планети «Х-фактор», цей конкурс саме для вас.

З кожним днем ​​у проекті «Х-фактор Онлайн» бере участь все більше і більше людей. У кожного з вокалістів-учасників є шанс виступити перед суддівською четвіркою шоу «Х -фактор» у прямому ефірі на телеканалі СТБ та поборотися за місце в тренувальному таборі п’ятого сезону шоу.

Для того, щоб учасникам конкурсу було зручніше, ми запустили оновлену версію сайту xfo.stb.ua. Тепер записати і відправити відео для участі у конкурсі можна буде безпосередньо на нашому сайті. Для цього в правому верхньому кутку необхідно буде вибрати «Заспівати пісню». Після цього увійти на сайт за допомогою свого профілю в Facebook або ВКонтакте. Далі вам залишається лише заповнити порожні поля і натиснути на кнопку «Запис відео».

Відеозаписи, які учасники завантажували раніше, зберігаються і нарівні з новим відео продовжують брати участь у конкурсі.

Почніть сходження на Олімп шоу-бізнесу разом з «Х-фактор Онлайн»!