Данило Рувинский літатиме, Дар’я Ковтун покаже драйв, а «Two Voiсes» заспівають для закоханих пар

Х-Фактор

Сьогодні, 9 листопада, о 19:00 відбудеться третій прямий ефір проекту «Х-фактор». Минулого разу учасники виконували відомі пісні у супроводі оркестру. Тема нового ефіру – «Пісні, перевірені часом». Напередодні концерту сайт СТБ поцікавився в учасників, чи подобаються їм підібрані композиції, а також дізнався, чим вокалісти будуть дивувати глядачів і суддів цього разу.

«Незважаючи на те, що оркестровий концерт – мій улюблений, вечір ретро-пісень мені теж дуже близький, – поділилася з нами Дарина Ковтун. – Я вважаю, що це золотий час в історії музики. Порожніх і поганих пісень тоді точно не було».

Дарья Ковтун

Постановкою свого номера Дар’я цілком і повністю задоволена. Запевняє: інакше й бути не може, адже вони з тренером і командою працюють у повній гармонії. Цього разу Даша пообіцяла здивувати нас драйвовим виступом, що кардинально відрізняється від попередніх.

Також у новому образі перед глядачами і суддями постануть і хлопці з колективу «Two Voices ». У них буде постановка в дусі 70- х: літній парк, танцпол і закохані парочки, які танцюють під їхню пісню.

Two Voices

«Думаю, цей виступ припаде до душі людям різних вікових категорій, – каже учасник колективу Олексій Стрічка. – Сподіваюся, на багатьох бабусь і дідусів при перегляді нашого номера нахлине ностальгія за тими часами».

А ось одна з найскладніших постановок цього ефіру у наймолодшого конкурсанта Данила Рувінського, адже під час виконання пісні йому ще потрібно буде… літати!

Даниил Рувинский

 «Висоти я, дякувати Богові, не боюся, а от вестибулярний апарат у мене слабкий, –
сміється хлопець. – Але, сподіваюся, впораюсь, тим більше що тема ефіру мені дуже подобається».

Що ж, подивитися, чи впораються учасники з поставленими завданнями, а також дізнатися, що підготували інші учасники проекту для цього ефіру, ви зможете вже сьогодні, 9 листопада, о 19:00 на телеканалі СТБ!

Світлана Панкова, сайт STB.UA