Стали відомі імена суперфіналістів вокального шоу!

Х-Фактор
У суботу, 28 грудня, на телеканалі СТБ відбувся півфінал четвертого сезону самого вокального шоу країни «Х- фактор». У цей хвилюючий і такий відповідальний вечір учасники виконали по три пісні – композицію, яку вони заспівали під час кастингу, виступили в дуеті із зіркою, а також здійснили останню ставку продюсера.
У суперфіналі телепроекту глядачі побачили багато цікавого. Чудова голосиста група «Тріода» порадувала своїх шанувальників неймовірним виконанням хіта разом з популярним шведським співаком Боссоном. Народний улюбленець Сашко Порядинський в дуеті з Лолітою змусив зал «Х-фактору» аплодувати стоячи. А мужній і благородний Сергій Гладир разом з Оленою Ваєнгою подарував глядачам прекрасний момент щастя.
Але, незважаючи на величезні старання учасників, таки настав час оголосити ім’я того, кого ми не побачимо в суперфіналі вокального шоу і це – Сергій Гладир.
Не пропустіть вже наступної суботи, 4 січня, о 19:00 на телеканалі СТБ яскравий і повний сюрпризів гала-концерт четвертого сезону шоу «Холостяк»!

Також підтримайте свого улюбленого виконавця в голосуванні. Адже тільки від вас залежить, хто ж стане найкращим вокалістом «Х-фактор- 4» !