Ніно Катамадзе – найсуворіша суддя «Х-фактору»

Х-Фактор

П’ятий сезон самого вокального шоу країни «Х-фактор» обіцяє бути ще спекотнішим. На глядачів чекають нові яскраві герої, а також змінений суддівський склад. Ні для кого не секрет, що новими членами журі стали Ніно Катамадзе та Іван Дорн, з попереднього складу на проекті залишилися незамінний Ігор Кондратюк і улюблений багатьма Сергій Сосєдов.

Вже на кастингах стало зрозуміло, що нові члени журі поблажок робити не будуть. Ніно Катамадзе розповіла, яких учасників вона чекає на «Х-факторі».

«Хотілося б бачити яскравих, молодих і талановитих людей. Я думаю, що вони будуть, тому що вони були завжди, у кожному «Х-факторі». Хочу сказати, що в цьому сезоні є перспективна молодь, вони вже показують себе в роботі», – говорить Ніно.

Обновленный состав жюри

Оновлений склад журі

Що стосується участі співачки в суддівському складі українського «Х-фактору», то їй дуже подобається, що доводиться оцінювати талановиту молодь. Співачка запевняє, що на цьому проекті для неї є дуже багато можливостей самій розвиватися:

«Ви знаєте, особисто для мене на цьому проекті є багато плюсів. Я познайомилася з багатьма українськими народними піснями, навіть не стільки народними, як популярними, які не знала і не чула до цього. Я працюю з прекрасними людьми, мені подобаються наші учасники, але поблажок у цьому проекті я нікому не дам».