Ірина Василенко проміняла весільні веселощі на прямі ефіри

Х-Фактор 7

Ця дівчина запам’яталася своєму наставнику непередбачуваністю і оригінальністю. На першому ж кастингу тендітна Іра перетворилася на справжню рок-королеву і підкорила всю суддівську четвірку. Тоді дівчина навіть не уявляла, що зайде в проекті настільки далеко.

Після тренувального табору в Іри намічалася найважливіша подія в житті – весілля. Тільки ось так вийшло, що останній етап відборів у прямі ефіри повинен був відбутися на наступний день після урочистості… В результаті, побувши лише небагато часу з коханим на власному весіллі, Іра поїхала, щоб поборотися за місце у 12-ці.

«Я думала, що у мене буде час в запасі. – розповіла сайту СТБ Іра. – Але мені подзвонили ввечері напередодні весілля і сказали, що завтра мені вже треба бути на зйомках. Я була в шоці: у мене ж весілля в цей день. Дякувати Богові, мені пішли назустріч і таки дали вийти заміж. Щоравда, в розпал святкування я вже вирушила до Києва, залишивши чоловіка і гостей веселитися без мене».

Як виявилося, така жертва в честь музики не була марною – Ігор Кондратюк взяв дівчину в свою команду, і тепер Іра побореться за перемогу у п’ятому сезоні.

Дивіться виступ дівчини: