Ніно Катамадзе зізналася, що присутність її музикантів додала їй впевненості

Х-Фактор

Минулої суботи, 1 листопада, о 19:00 відбувся останній етап відбору учасників п’ятого сезону в прямі ефіри. Допомагали членам журі в «Будинках суддів» зіркові гості. Найбільше, мабуть, пощастило Ніно Катамадзе, оскільки її помічниками стали музиканти, з якими вона вже працює більше 15 років – колектив «Insight».

«Те, що вони були поруч, робило мене компетентніше і в тисячу раз впевненіше у своєму виборі, – зізналася сайту СТБ Ніно. – Я не просто довіряю їхнім смакам і поглядам, я живу з ними на сцені вже 15 років. Я знала, що навіть якщо щось не зможу сформулювати і озвучити, вони мене зрозуміють без слів».

Нино Катамадзе и ее музыканты

Що ж стосується категорії, яку їй доведеться опікати, Ніно вважає, що була б рада бути наставницею будь-кого з артистів проекту.

«Я вам скажу чесно: будь-яка категорія – музична категорія, так що всі вони важливі, – запевняє співачка. – Звичайно, я зраділа, що буду працювати з людьми, які розуміють мою мову, оскільки з хлопцями у мене досить-таки великий досвід роботи. Адже я співпрацюю зі своїми музикантами вже 15 років. Тому з моїми підопічними мені дуже легко спілкуватися».

Нино Катамадзе приветствует участников своей категории

Ніно переконана: головне в цьому проекті – музика, а стать, вік і кількість людей абсолютно неважливі.

Подивитися, як же співачка разом зі своїми музикантами приймала рішення стосовно хлопців, ви можете у відео: