Іван Дорн вперше нагородив похвалою всіх своїх підопічних

Х-Фактор

Практично кожна з дівчат, наставником якої є Іван Дорн, на попередніх етапах піддавалася критиці з його боку, причому часом досить жорсткої. А ось в прямому ефірі співак впевнене заявив: він за своїх дівчаток – горою! Їх недоліки він, звичайно ж, враховував, але кожну з них він цього вечора похвалив.

Особливо несподівано це було для Олесі Матаковой, яку Іван, не враховуючи перший її кастинг, постійно критикував.

«Я була просто в шоці, – поділилася з сайтом СТБ емоціями Олеся. – Ваня ще перед виступом до мене підійшов і сказав хороші слова. Я настільки була рада, що моєму педагогу з вокалу довелося знову мене повертати в образ ».

Олеся

Те ж саме прийшло робити Олесі і через кілька секунд після початку виступу, так як божевільна підтримка залу викликала на її обличчі усмішку, яку приховати було важко.

Дівчина запевняє – ця підтримка була для неї дуже важлива, так як вона дуже хвилювалася напередодні виступу. Пісня, яка їй дісталася – повний антипод тій музиці, яку вона зазвичай виконує. Так що результат, який вона показала в ефірі – це заслуга величезної роботи Івана Дорна і педагога з вокалу – Світлани.

 

Олеся Матакова

Олеся Матакова

«Стільки людей працювали зі мною, що я попросту боялася підвести їх, – зізнається Олеся. – Боялася, що це все було пророблено даремно ».

Побоювання дівчини були марними, так як похвалу вона отримала абсолютно від усіх членів журі.

А ось у виконанні Санти Данелевіча все-таки не всі вловили Лондон, про небо якого співала дівчина. Сергію Соседову його виявилося мало.

Для Санти цей виступ став дебютом, так як до цього вона співала лише в церкві, тому залишається тільки уявити, що відчувала дівчина в момент виходу на сцену.

Санта Данелевича

Санта Данелевича

Що ж стосується пісні, то учасниця нею цілком і повністю задоволена. Тільки от підготовка до її виконання пройшла не без форс-мажорів.

Тоже хочешь попасть на сцену «Х-фактора»? Загрузи видео своей песни на конкурс «Х-фактор Онлайн» и стань звездой самого вокального шоу страны!

«Спочатку я співала її по-своєму, потім почала репетирувати з Ванею Дорном, – згадує Санта. – І він вирішив, що все треба міняти. «Так не роби, а тут так не роби, і так теж». Загалом, все вийшло зовсім по-іншому. Педагог по вокалу теж радила зробити інакше. В результаті вийшла я не я. Тоді всі зрозуміли, що треба все-таки повернути мій варіант і дати мені заспівати «Небо Лондона» так, як я відчуваю ».

Выступление Санты

Почуттями керувалася і ще одна колега Санти по категорії – 14-річна Лера Симулик. Дівчині дісталося надскладне завдання – заспівати композицію легендарного гурту «Queen».

«Я вшановувала пам’ять великого Фредді Мерк’юрі, – каже Лєра. – Виконувати цю пісню було дуже хвилююче, тому я намагалася заспівати її так, як не співала ще жодну пісню у своєму житті ».

Звичайно, не обійшлося без складнощів, оскільки Лері довелося брати дуже високі ноти, які вона до цього не намагалася осилити. Але, як зізнається дівчина, все вийшло, і своїм виступом вона задоволена. Як і її наставник, який її похвалив, на відміну від інших суддів, що критикували Валерію далеко не як 14-річну дівчинку.

 

Валерия Симулик

Валерия Симулик

«Для мене важлива думка суддів, вони дуже музичні люди і знають, що кажуть, – не приховує дівчина. – Але коли твій наставник каже погані слова – гірше нічого бути не може. А він мене похвалив. Це був найкращий день у моєму житті! »

Світлана Панкова

Оцінити виступи Лери, Санти та Олесі ви можете прямо зараз: