Олеся Матакова заспівала про свою любов

Х-Фактор

На другому прямому ефірі самого вокального шоу країни Олеся Матакова постала в тендітному і ніжному образі, виконавши пісню Володимира Преснякова «Замок из дождя».

З другим прямим ефіром учасники почуваються трохи впевненіше на сцені. Але у випадку з Олесею саме другий ефір став куди більш хвилюючим для дівчини, ніж перший. Вся справа в тому, що пісня Олесі в цей раз була пов’язана з її життєвою історією і на сцені дівчина знову пережила все, що колись відчувала.

Колись у житті Олесі були такі відносини, про які пишуть пісні на зразок тієї, з якою вона виступала на другому прямому ефірі: «Я ще ніколи настільки не жила піснею, – з упевненістю говорить Олеся. – Я вийшла на сцену і просто розповіла свою історію. І дуже сильно здивувалася, коли зал закричав «Браво!» Адже я просто розповіла свою історію з життя. Сьогоднішній виступ допомогло мені відпустити всю гіркоту і біль, які залишалися в моєму серці ».

Навіть Сергій Сосєдов, який того вечора жорстоко розкритикував виступи багатьох інших учасників, не скупився на слова похвали для Олесі.

«Незважаючи ні на що, треба продовжувати жити і відпускати біль, – впевнена Олеся. – Якщо її занадто довго в собі тримати, вона тебе з’їдає. Так було зі мною. Мені дуже легко після виступу і я дуже вдячна Вані за те, що він вибрав саме цю пісню. Хоча я дуже боялася її співати. Ваня просив бути жіночною, а я за характером типова «грім-баба». Я не звикла просто стояти і просто бути самою собою. Я звикла надягати якусь маску, бо так не боляче і не страшно. А цю пісню не можна було заспівати, сховавшись за маскою. Сьогодні, вперше за довгий час, я повністю відкрилася і натомість отримала тепло від глядачів. Тому що я дуже боялася, що, якщо я відкриюся, мене не приймуть. Цього разу на сцені була нова я і це шалено круто! »

[/ video]
& nbsp;