Санта Данелевіча розповіла, як справляється з хвилюванням перед виходом на сцену

Х-Фактор

Для другого прямого ефіру Санта і її наставник вирішили взяти пісню, яка є візитною карткою української музики – «Щедрик». З легкої руки Івана Дорна знайома всім пісня зазвучала зовсім по-новому.

Як зізналася Санта, другий прямий ефір подарував їй ті ж емоції і переживання, що і перший. «Відчуття ті ж, що і в перший раз. Сцена тебе заворожує і в голові тільки одна думка: хоч би це не закінчувалося! »- Поділилася своїми емоціями після виступу дівчина.

Сергій Сосєдов помітив деяке хвилювання в її голосі, що й не дивно, адже на другому ефірі досвіду виступів перед такою аудиторією у неї ще не так багато. Проте, з другим ефіром дівчині стало відчутно легше працювати на сцені «Х-Фактора». «Я вже не думаю, куди піти, куди подивитися, як спілкуватися з глядачами. – Аналізує свій виступ Санта. – Адже треба віддати частинку себе не тільки телеглядачам, але і тим, хто прийшов в зал. Мені дуже сильно допомагає їх підтримка. Коли закінчуєш співати, здається, що ти вже все віддав і згадуєш, що десь голос підвів, з чимось ти не впорався, вже чекаєш шквал критики, і в цей момент оплески залу дуже сильно підтримують ».

Проте, навіть з горезвісним хвилюванням Санта швидко вчитися справлятися. Перед виходом на сцену дівчина молитися, що дозволяє їй зібратися з думками і налаштуватися на потрібний лад. «Наш психолог навчила, нас, що якщо у нас швидка пісня, то треба виходити на сцену з настроєм:« Раз, два, три – пішов! ». А якщо пісня лірична, повільна, то кажеш собі: «Три, два, один – пішов». Зібрала всі і віддала енергію глядачеві »- поділилася професійним секретом Санта.

[/ video]

А вам подобатися виступ Санти?