Визначилася трійка фіналістів найвокальнiшого проекту України!

Х-Фактор

Сьогодні, 13 грудня, відбувся шостий прямий ефір найвокальнішого шоу країни «Х-фактор». Цього разу п’ятірка кращих учасників змагалася за право потрапити у фінал проекту! Тріо «Екстрім», Дмитро Бабак, Олеся Матакова, Кирило Каплуновський та Валерія Симулік виконали по дві пісні: одну – з кіно або мюзиклу, другу – завдання від наставника-конкурента.

Судді цього разу на критику не скупилися, адже на кону було місце в трійці кращих! Але, тим не менш, вирішальне слово було все ж за глядачем. Саме йому належало вибрати найбільш гідних вокалістів.

В результаті годинного голосування в трійку номінантів потрапили: Валерiя Симулiк, Олеся Матакова та Дмитро Бабак. На жаль, без права на пісню за життя покинула проект Олеся Матакова.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Встречайте финалистов шоу Х-Фактор-5 с концертом в Киеве (10 января) и в Одессе (11 января)! Вы не можете это пропустить!

А ось у Валерii Симулiк та Дмитра Бабака ще був шанс потрапити в число фіналістів. Після виконання пісень за життя було оголошено додаткове голосування.

За його результатами, проект покинула Валерiя Симулiк.

Таким чином, в наступному випуску змагатися за місце в суперфіналі і перемогу в проекті будуть: трiо “Екстрим”, Кирило Каплуновський та Дмитро Бабак.

Хто стане переможцем п’ятого сезону шоу “Х-Фактор”?

14-12-2014. Всього голосів : 4343

Кирило Каплуновський

2183 (50.26%)

Трiо “Екстрим”

1646 (37.9%)

Дмитро Бабак

514 (11.84%)