Владислав Курасов презентував новий танцювальний сингл «По лужам»

Х-Фактор

16-го травня на творчому вечорі в одному зі столичних клубів Владислав Курасов представив публіці нову пісню – «По лужам», автором якої стала сестра музиканта – Еліна Расходова.

Відразу ж в день «живої» прем’єри пісня з’явилася в ITunes і Google Play, відразу прорвалася в лідери і протягом перших двох днів займала по числу продажів друге місце, ввічливо пропустивши вперед тільки новий патріотичний хіт «Океан Ельзи». Що не дивно: за свідченням глядачів, присутніх на презентації, пісня відразу припала їм до смаку і задала літній настрій в останні дні весни.

обложка

Незважаючи на те, що слухачі Влада Курасова звикли до тонкої лірики, в новій пісні стався різкий поворот до більш танцювального звучання. Влад пояснює це так: «Я завжди любив танцювальну музику, я ріс на танцювальній музиці, танці – це моя психотерапія, тому до літа мені хотілося зробити щось особливе, те, що буде піднімати тобі настрій, то, через що ти не зможеш всидіти на місці. І тут я згадав, що моя сестра колись написала легку і драйвову річ. Пісня відмінно підійшла, і я вирішив зробити це! Я впевнений, ця пісня знайде свого слухача! »