Андрій Бедняков став другим ведучим «Х-фактора»

Х-Фактор

Зйомки кастингів популярного шоу «Х-фактор-7» стартують вже в середині липня, а прем’єра сезону запланована восени цього ж року. В ефір телеканалу СТБ вийде абсолютно новий проект. «Таке масштабне вокальне шоу не може довго стояти на одному місці», – сказала керівник «Х-фактора» Олена Романенко і розповіла про нових суддів та … другого ведучого.

Компанію незмінній ведучій вокального шоу Оксані Марченко складе Андрій Бедняков.

Читайте також: Андрій Бедняков розповів про свою роботу на Х-факторі 7!

Андрей Бедняков х-фактор 7

Новий ведучій Х-фактор 7 сезон – Андрій Бєдняков!

«Хоча наші ведучі не завжди будуть поруч у кадрі, їх взаємодія буде тісною і постійною. Різні стилі поведінки, різні погляди на вибір суддів, різне ставлення до учасників, серед яких, безумовно, у Оксани та Андрія з’являться улюбленці – все це додасть шоу більшу динаміку і дозволить зробити й без того непростий вибір кращих виконавців сезону ще цікавішим і захоплюючим. Андрій підкорив команду проекту своїм почуттям гумору, тактом і ерудицією; такі його якості характеру в поєднанні з мудрістю, добротою і великодушністю Оксани дадуть відмінний результат», – впевнена Олена Романенко.

марченко-главная

А ось новими суддями проекту стали: музичний продюсер і композитор Костянтин Меладзе; фронтвумен групи The Hardkiss Юлія Саніна; артист, автор і композитор Андрій Данилко, а також соліст групи «Агонь» Антон Савлєпов (екс-лідер Quest Pistols Show).