Життя після «Х-фактора»: фіналіст шоу Влад Ульянич випустив свій перший кліп

Х-Фактор

Влад Ульянич, фіналіст шоу «Х-фактор-5», днями презентував свою першу відеороботу під назвою «Нестерпна». За сюжетом кліпу, він намагається завоювати серце дівчини «з перчинкою». Артист зізнався, що й сам переживав таку ситуацію у реальному житті.

Дивитися онлайн Х-фактор 7 випуск 1 можна за посиланням!

ww9Y-f4zprA

«Для мене це не тільки дебютний кліп у моїй музичній кар’єрі, але й перший акторський досвід. До речі, історія треку «Нестерпна» частково узята із мого життя, тому деякі сцени та емоції мені давалися з легкістю. На щастя, такі «стосунки» вже в минулому, і я завжди згадую їх з усмішкою », – ділиться молодий виконавець.
Зйомки кліпу проходили у котеджному комплексі у британському стилі, який режисери знайшли під Києвом. За сюжетом, співак намагається підкорити серце дівчини, яка лише грає почуттями героя. Вона то влаштовує хлопцю перевірки, то змушує його потрапляти у незручні ситуації.

Читайте також : Аїда Ніколайчук виходить заміж за 22-річного гонщика
Влад Ульянич один з небагатьох випускників «Х-фактора», за плечима якого уже цілих два власних альбоми. Автором багатьох композицій є він сам. Більшість його пісень – це пережиті почуття, які не залишать байдужим ні одне жіноче серце.