Чому Костянтин Меладзе назвав учасника «героєм нашого часу»?

Х-Фактор

Безстрашним Льошу Кудрявцева зробила жахлива трагедія. У 17 років хлопець потрапив у автокатастрофу, після якої втратив руку. Силі волі і духу Льоші можна тільки позаздрити. Під час його енергійного виступу зал аплодував стоячи. Але, коли учасник почав танцювати брейк-данс, Антон Савлепов від захвату навіть встав із стільця, а Юлія Саніна не змогла стримувати емоції.

Дивіться онлайн Х-фактор 7 випуск 5 прямо зараз!

AB9A9929 копия

Читайте також : Виступ учасниці позбавив слів Костянтина Меладзе

«Альоша, скільки разів нам цю пісню співали, Ви б знали. Але так, як Ви органічно в ній ніхто не почувався. Дякуємо. Великий респект за те, що після танцю, Ви впевнено продовжували співати. Це дуже складно, одночасно співати і танцювати », – зізналася член журі.

Промениста усмішка і драйвове виконання відомого хіта Bruno Mars «Uptown Funk» не могло залишити байдужим жодного глядача. Такого запального танцю на сцені «Х-фактор-7» ще не було. Навіть група по інвалідності не змогла зупинити Льошу на шляху до своєї мети. На цьому наголосив й Костянтин Меладзе.

«Багато людей, поставивши перед собою мету, потім виправдовують себе, чому вони цього не досягли. Віком, кризами всякими. І тому подібне. Ви людина, яка є прикладом того, що перешкод для досягнення мети, якщо у людини є сила, талант, бажання, якась чоловіча міць, то л він цього доб’ється в будь-якому випадку. Як на мене, Ви герой нашого часу », – сказав Костянтин Меладзе.

Після одноголосного «так» від усіх суддів, Льоша Кудрявцев готується до тренувального табору

Дивись дивовижний виступ Льоші Кудрявцева на відео 4 випуски «Х-фактор-7» вже зараз!