Меладзе про гурт «Без обмежень»: «Справжні чоловіки грали справжню рок-музику»

Х-Фактор

«Без обмежень» – одні з найяскравіших учасників за усю історію «Х-фактора»! Група існує вже цілих 17 років. Хлопців запрошують на міжнародні фестивалі, їхні пісні займають перші позиції у чартах кращих рок-радіостанцій країни, а кліпи «Без обмежень» доводять, що українські музиканти нічим не гірші за європейських колег. Таких учасників на кастингу найвокальнішого шоу країни ще не було!

Читайте також: інтерв’ю групи Без обмежень!

Гурт

Довгий час група «Без обмежень» виступала під англомовною назвою «Without Limits». У 2007 році їх пісня «Underground», а незабаром й кліп, кілька тижнів не покидали топові позиції у хіт-парадах. Більш того, група «Without Limits» ( «Без обмежень») – одні з перших вітчизняних бендів, хто почав розвивати ідею року на найбільшому музичному телеканалі країни М1.

За їхніми плечима сотні концертів, фестивалі рок-музики, численні дуети з українськими виконавцями, телемарафон і навіть зйомки у кіно! «Без обмежень» увійшли до 10-ки кращих гуртів-претендентів на право представляти Україну на одному з найбільших фестивалів Європи «Sziget».

Читайте також : Чому Юлія Саніна чекала на цих участників на кастингу «Х-фактор-7»?

У квітні 2015 року завершилася робота над третім в історії групи альбомом, який отримав назву «# DИХАЮТОБОЮ». Два роки музиканти збирали матеріал для цієї платівки. 10 нових треків вже встигли сподобатися мільйонам слухачів. Восени цього року в ефірі українських музичних телеканалів з’явився кліп на пісню з нового альбому – «Без неї ніяк». Саме із цією композицією хлопці виступили на кастингу «Х-фактор-7».

Читайте також : Підсумки п’ятого кастингу : Хто почув заповітне «так»?

Такі досвідчені музиканти не могли не підкорити суддів найвокального шоу країни. Юлія Саніна не змогла приховати захоплення від виступу гурту. А гітаристу «Без обмежень» член журі навіть зізналася у коханні.

«Закохалася я у вашого гітариста. Таке серце колективу – ваш шикарний гітарист. Дуже класна пісня! Що найважливіше – вона не схожа на стиль Океану Ельзи, Бумбокс, Друга ріка, бо двійників у нас ось так от», – сказала Юлія.

Костянтин Меладзе теж гідно оцінив хлопців. «Справжні чоловіки грали справжню рок-музику. Прекрасна пісня, що буває вкрай рідко у нас. Гідна, щоб подобатися мільйонам людей», – прокоментував він.

Особливий комплімент для гурту – це зала, яка аплодувала стоячи. Після однозначного «так» від суддівської четвірки, гурт «Без обмежень» продовжить свій шлях на «Х-фактор-7».
Дивись нереально крутий виступ гурту «Без обмежень» у випуску 5 «Х-фактор-7» просто зараз!