Учасник кастингу зізнався, що не вперше виступав перед Меладзе

Х-Фактор

Своїм запальним виступом Льоша Кудрявцев підкорив суддів з перших секунд. Ніхто з глядачів й подумати не міг, що так енергійно співати й танцювати хлопцеві дуже непросто. Після страшної автокатастрофи, у 17 років він втратив руку. Але навіть це не зупинило Льошу рухатися на зустріч до своєї мрії. У відеоконференції для «Х-фактор-7» учасник четвертого кастингу поділився подробицями свого життя до проекту.

AB9A9902 копия

Читайте також : Чому Костянтин Меладзе назвав учасника «героєм нашого часу»?

«Музикою я займаюся з 6 років. Мене вперше привели в 5, але я був дуже маленьким … Я й зараз зростом не видався, а тоді зовсім був малюком-малюком. І викладачка сказала, що чекає мене через рік. І так з 6 років я почав свою сольну маленьку, але кар’єру. А танцями займатися я почав пізніше, коли вперше побачив Майкла Джексона. Тоді я подумав: «Ніфіга собі! Можна одночасно танцювати й співати! », – розповів про себе Олексій.

Хлопець також зізнався, що вже не вперше виступає перед Костянтином Меладзе. Два роки тому Льоша брав участь у проекті «Хочу до Меладзе». За словами хлопця, йому не вдалося потрапити до продюсера, тому що він був не готовий до важкої праці над собою. «Потрібно було пахати й працювати. Зараз я розумію, що я готовий до цього. Але, як вийде тут, побачимо далі », – поділився учасник.

На питання про те, чи хвилювався співати перед членом журі вдруге, учасник сказав, що суддя його тільки заспокоїв. «Костянтин навпаки-таки заспокоїв мене. Виходячи на сцену у мене було невелике хвилювання. Але, коли мені посміхнувся Костянтин, я посміхнувся йому у відповідь і все – хвилювання як вітром здуло », – зізнався Олексій.

Незважаючи на те, що він вже знайомий із Костянтином Меладзе, учасник хотів би потрапити до кожного із членів журі. «Вони усі круті, вони класні по-своєму. До кого б я ні потрапив, я був би дуже щасливий. Заспівати у дуеті з кожним з них – для мене велика честь », – сказав учасник.

Дивись неймовірний виступ Льоші Кудрявцева на відео 4 випуски «Х-фактор-7» вже зараз!