Чиє місце у журі займе Ігор Кондратюк?

Х-Фактор

Вже цієї суботи, 1 жовтня, не проґав шостий випуск найвокальнішого шоу країни! На «Х-фактор-7» прийде Ігор Кондратюк! Суддівська четвірка збентежена. Невже він займе місце когось із членів журі?

кон21

Справжнім шоком для глядачів та суддів стане виступ рок-гурту«RE-VENGEANCE». Колектив заспіває авторську пісню «Убий сусіда». Самі хлопці називають себе «Демонами помсти» і зізнаються, що їх творчість присвячена насильству. Кому з суддів припаде до душі така музика?

За другим шансом на «Х-фактор» прийде Алла Івашина. Три роки тому, вона вже брала участь у найвокальнішому шоу країни. Але так і  не потрапила до прямих ефірів. Поразка тільки загартувала учасницю й цього разу вона налаштована лише на перемогу. Чи вдасться підкорити Аллі новий склад журі?

Інша учасниця кастингу Тетяна Шиленко прийшла довести усім, що кожна жінка – прекрасна. При своїй нестандартній для манекенниці вазі – 110 кг – Тетяна працює моделлю нижньої білизни. Вона упевнена, що підкорить суддівську четвірку своїми зовнішніми та вокальними даними. Чи виправдаються надії учасниці?

Кому судді порадять ніколи більше не співати, а хто так вразить Юлію Саніну, що вона натисне на Золоту кнопку?

Не пропусти 6 випуск Х-фактор 7 вже завтра о 19:00!