Кого обрали судді під час шостого кастингу?

Х-Фактор 7

Позаду шостий кастинг найвокальнішого шоу країни «Х-фактор-7» і судді вже зробили свій вибір. Юлія Саніна використала Золоту кнопку. Хто ж виявився щасливчиком і відразу пройшов до фінального етапу відбору?

NF8A8669 копия

Виступ групи The Hypnotunez було неймовірним. Юлія Саніна не змогла втриматися й натиснула на Золоту кнопку. Хлопці настільки вразили члена журі, що вона не приховувала захоплення.

«Я хочу дивитися на вас знову і знову», – зізналася суддя найвокальнішого шоу країни.

Енергійний хор «Ковер» сподобався суддям із перших хвилин. Дівчата отримали «так» і тепер готуються до виступу у таборі.

До них приєднався й Роман Лавренюк, який приїхав на найвокальніше шоу країни із маленького села Вівсяники. Ще з ранніх років хлопець любив співати, жартувати й виступати сцені. Зараз він працює на фабриці іграшок та про кар’єру артиста йому залишалося тільки мріяти. Але завдяки вирішальному «так» від Костянтина Меладзе Рома отримав свій шанс на «Х-фактор-7».

Отже, після вердикту суддів до тренувального табору готуються: хор «Ковер», Роман Лавренчук, «RE-VENGEANCE», Алла Івашина, Саша Суров, Даша Соколовська, Андрій Леончик, Шиленко Таня, гурт Амплитуда смелости.

Дивись найяскравіші виступи у випуску 6 Х-фактор 7 просто зараз!