Андрій Данилко — учасниці кастингу: «Ви для мене діва»

Х-Фактор

Алла Івашина своїм виступом просто загіпнотизувала усіх чоловіків на кастингу «Х-фактор-7». Перед чарами учасниці не встояли й члени журі. Андрій Данилко назвав її ефектною дівою, а Контантін Меладзе здивувався, чому дівчина досі невідоме зірка.

111A6963 копия

Читайте також : Кого обрали судді під час шостого кастингу?

«Є думка, що поєднання у жінки краси і розуму – це вкрай рідкісна якість. Коли красива жінка ще й співає, по-справжньому, голосно, потужно … Питання виникає одне – чому ця жінка не популярна у нашій країні зірка. Просто дивно. Для мене дивно, чому я Вас раніше ніде не бачив і не чув. Готова артистка », – прокоментував виступ Алли Костянтин Меладзе.

Андрій Данилко також був у захваті від учасниці. «Слово« красива» навіть не підходить до Вас. Ось, коли на сцені хочеться бачити діву. Ось Ви для мене діва. Ви мені дуже подобаєтесь», – зізнався він.

Антон Савлепов зауважив, як реагували чоловіки у залі. «Чоловіки вставали зі своїх місць, кричали Вам« браво» своїми потужними голосами у відповідь на Ваш виступ. І не дарма. Ви викликаєте певний ефект », – сказав він.

Але у солодку бочку меду Юлія Саніна додала свою ложку дьогтю. Вона зовсім інакше оцінила виступ Алли. Що ж сказала член журі?

Дивись виступ Алли Івашиною у випуску 6 Х-фаторк-7 на відео просто зараз!