Чому виступ Олексія Кудрявцева міг не відбутися?

Х-Фактор 7

Перед сольним виступом під акомпанемент більше за всіх хвилювався Олексій Кудрявцев. Шанс пройти це випробування він отримав авансом. Льоша всю ніч готувався, аби виправдати довіру суддів. Але раптово сталося найстрашніше – зламався протез руки.

Читайте також: голосування на Х-фактор 7 – за кого з 24 учасників голосуєш ти?

lyN58sAFKh0 копия

Читайте також : За що члени журі назвали Олександра Ломію героєм?

«Без протеза я еще стесняюсь выходить. Как ни крути, это своего рода уродство», – зізнався він. Заради виступу хлопець все ж таки пішов на ризик. Він виступав на сцені зі зламаним протезом. Льоша розумів – упустити таку можливість він не має права.

«Вы прошли в этот этап, как в последний вагон заскочили. С условием, что прыгните выше головы и удивите нас каким-то чудесным образом», – нагадав йому Костянтин Меладзе.

І Льоші вдалося виконати свою обіцянку. Він вразив членів журі виконанням пісні «Вьюга» Григорія Лепса, яку доповнив біт боксом.

Оголошення вердикту для Олексія Кудрявцева було нелегким. Судді обирали між ним і його другом – Пашею Захарчуком.

«Вчера мы давали вам одинаковые шансы. Один человек доказал, что у него внутри есть характер, душа, вера в себя, есть удивительные ресурсы сил. И это Алексей», – сказав Костянтин Меладзе.

Ошелешений такою новиною, учасник не міг вимовити ні слова. Тепер він серед 24-х кращих виконавців на «Х-фактор» 7 сезон і вже готується до фінального випробування.

Дивись виступ Олексія Кудрявцева у тренувальному таборі «Х-фактор-7» просто зараз!

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити сайт -
поставте 3 чесних галочки:

1. Я готовий щомісяця платити за доступ до сайту без реклами:

2.

3. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля