Гурт «Без обмежень» виступали наосліп

Х-Фактор

Гурт «Без обмежень» вже 17 років на сцені, але навіть для таких досвідчених музикантів «Х-фактор-7» став справжнім викликом. Щоб завоювати місце у трійці та бути поза конкуренцією, на фінальному випробуванні хлопці виступали наосліп.

группа без обмежень

Читайте також : Севак Ханагян заспівав про війну, яку пережив сам

Соліст гурту «Без обмежень» Сергій Танчинець виконував «Wrong» Depeche Mode із зав’язаними очима. У музикантів рок-банди були заклеєні роти. Такий креативний підхід оцінила уся суддівська четвірка.

Після яскравого виступу своїх підопічних Антон Савлепов довго радився з колегами. У підсумку, наставник хлопців виніс свій вердикт.

«Я скажу те, що я відчуваю. Дуже вражений. Якість вашого виступу була висока. Незважаючи на те, що залишилися тільки найсильніші групи, я вважаю, що ви – найкраща з них. Це було круто. Дякую дуже», – сказав зірковий тренер.

Рокери виступали першими, але ніхто з учасників так і не зміг зайняти їх місце. Зараз «Без обмежень» – у трійці Антона Савлепова та вже готуються до прямого ефіру. Зовсім скоро порадують глядачів новими експериментами на сцені.

Дивись виступ «Без обмежень» на фінальному випробуванні просто зараз!

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити СТБ -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля