Гурт «Без обмежень» виступали наосліп

Х-Фактор

Гурт «Без обмежень» вже 17 років на сцені, але навіть для таких досвідчених музикантів «Х-фактор-7» став справжнім викликом. Щоб завоювати місце у трійці та бути поза конкуренцією, на фінальному випробуванні хлопці виступали наосліп.

группа без обмежень

Читайте також : Севак Ханагян заспівав про війну, яку пережив сам

Соліст гурту «Без обмежень» Сергій Танчинець виконував «Wrong» Depeche Mode із зав’язаними очима. У музикантів рок-банди були заклеєні роти. Такий креативний підхід оцінила уся суддівська четвірка.

Після яскравого виступу своїх підопічних Антон Савлепов довго радився з колегами. У підсумку, наставник хлопців виніс свій вердикт.

«Я скажу те, що я відчуваю. Дуже вражений. Якість вашого виступу була висока. Незважаючи на те, що залишилися тільки найсильніші групи, я вважаю, що ви – найкраща з них. Це було круто. Дякую дуже», – сказав зірковий тренер.

Рокери виступали першими, але ніхто з учасників так і не зміг зайняти їх місце. Зараз «Без обмежень» – у трійці Антона Савлепова та вже готуються до прямого ефіру. Зовсім скоро порадують глядачів новими експериментами на сцені.

Дивись виступ «Без обмежень» на фінальному випробуванні просто зараз!