Чому за «Mountain Breeze» боролися всі члени журі?

Х-Фактор

Хлопці з гурту «Mountain Breeze» гідно справлялися з усіма випробуваннями у тренувальному таборі «Х-фактор» 7 сезон. Учасники настільки сподобалися суддям, що за них до останнього боролися усі члени журі. Андрій Данилко зізнався, що «зубами вирвав» їх у інших зіркових наставників.

yHngjTS1-20 копия

Читайте також : Хто пройшов у прямі ефіри на «Х-фактор-7»?

«За вас, хлопці боролися всі члени журі, ви всім подобаєтеся. Але це може зіграти для вас як позитивну роль, так і негативну. Перемогло те, що ви з Полтави. І я вирвав вас зубами», – сказав наставник хлопців – Андрій Данилко.

Гурт «Mountain Breeze» не підвів свого тренера. Хлопці виступили настільки круто, що усі судді були у захваті. Антон Савлепов навіть зазначив, що це один з найкращих виступів на фінальному випробуванні. Самі хлопці були дуже щасливі, почувши вердикт свого наставника.
Андрій Данилко без зайвих слів і коментарів попросив їх зайняти вільний стілець на сцені. Без сумнівів і роздумів він узяв гурт «Mountain Breeze» у свою трійку. Тепер музиканти готуються до свого першого виступу на прямому ефірі найвокальнішого шоу країни та мріють вразити всіх глядачів «Х-фактор-7».

Дивись виступ гурту «Mountain Breeze» під час фінального випробування на «Х-фактор-7» прямо зараз!