Соліст «Без обмежень» розповів про свій найбільший страх

Х-Фактор

Мужні рокери з гурту «Без обмежень» дивують не тільки своєю унікальною музикою, а й силою духу. Навіть виступ на великій висоті ніяк не вплинув на спів соліста гурту – Сергія Танчинця. Фіналіст «Х-фактор-7» зізнався, що у нього все ж є фобія. Він боїться не висоти, а собак.

1Q8A8140 копия

Читайте також : «Без обмежень» зізналися, навіщо прийшли на «Х-фактор-7»

«Усі чогось бояться, звичайно. Немає безстрашних людей. Мій страх – це собаки. Я сам не можу зрозуміти чому, адже мене жодного разу не кусав жоден пес. Але чомусь я дуже боюся собак», – розповів Сергій.

1Q8A8072 копия

Читайте також : Гурт «Без обмежень» виступали наосліп

«Коли ми виступали на висоті, я не переживав. Я технічно розвинена людина, я розумію, що ці декорації стійкі і з нами нічого не станеться. Тим більше ми бачили, як їх встановлюють. Висоти я не боюся », – зізнався він.

1Q8A8185 копия

За усі 17 років існування гурту «Без обмежень», рокери не брали участь у конкурсах і не співали під час прямих ефірів подібних проектів. Але це ніяк не позначилося на їх бездоганному виконанні пісні «5 хвилин». Авторська композиція припала до смаку суддям «Х-фактор-7» і глядачам. Завдяки голосам шанувальників, хлопці пройшли до наступного ефіру і вже готують пісню про кохання.

Дивіться виступ гурту «Без обмежень» під час першого прямого ефіру вже зараз!