Вітольд Петровський: «Якщо б я потрапив до номінації, я не боровся б за життя»

Х-Фактор

Під час третього прямого ефіру журі розкритикували виступ Вітольда Петровського. Юлія Саніна зазначила, що фіналіст вже вкотре співає одноманітно. Сам учасник запевняє, що хоче подобатися глядачам у своєму образі та зізнався, що якби потрапив до номінації, то не співав би пісню за життя.

BD9B7865 копия

Читайте також: Хто залишив «Х-фактор-7» під час третього прямого ефіру?

«Якщо б я потрапив до номінації, я не боровся б за життя. Єдиний варіант, коли я буду співати пісню у номінації – якщо потраплю разом із Севою. В іншому випадку, я віддам своє місце. Я так вирішив принципово, тому що комусь потрібна перемога у шоу. Я ж прийшов не для того, щоб стати першим. Можна не вигравши проект бути переможцем. Якщо з’являться люди, яким буде небайдуже моя творчість – це моя перемога », – розповів Вітольд Петровський.

Фіналіст також зазначив, що знайшов себе, і не буде співати про те, чого не відчув у реальному житті.

«Моє бажання не мінятися у тому, що я доношу, може позначитися на моєму житті у шоу. Наприклад, я можу вилетіти. Але для мене важливіше інше. Я давно визначився зі своїм репертуаром, і не буду співати те, чого я не відчуваю. Я можу виконати хоч «Бутирку» або «Ленінград». Але я не хочу, тому що це не моє. Це все одно, як дивитися на акторів дешевих серіалів з несправжніми емоціями. Я так не хочу», – поділився учасник «Х-фактор-7».

У супроводі симфонічного оркестру Вітольд Петровський виконав пісню «Нас нет» співачки Ірини Білик. Глядачі найвокальнішого шоу країни підтримали співака своїми голосами, і він вже готується до вечора української музики.

Дивіться виступ Вітольда Петровського під час третього прямого ефіру вже зараз!