Фронтмен «Без обмежень» зізнався, що любить романтичну музику

Х-Фактор

На оркестровому вечорі «Х-фактор-7» хлопці з «Без обмежень» виконали пісню «Романс» гурту «Сплін». Фронтмен колективу Сергій Танчинець розповів, що це одна з його найулюбленіших пісень і зізнався, що любить романтичну музику.

BD9B8259 копия

Читайте також : Соліст «Без обмежень» розповів про свій найбільший страх

«Я слухаю «Сплін» із 15 років. Обожнюю їх і дуже поважаю соліста цього гурту. Я взагалі дуже люблю романтичних музикантів. Наприклад, «Coldplay», «Stereophonics», «Ramones», «Kings of Leon» – все, що має душевне та змістове наповнення. Нехай це і високопарні слова, але є музика, яка змушує замислюватися про щось і відчувати дещо особливе. Мені подобаються саме такі пісні. Ми й самі намагаємося писати подібну музику», – поділився соліст гурту «Без обмежень».

Сергій Танчинець також розповів, що у хлопців вже був досвід виступу під акомпанемент симфонічного оркестру.

«Це безмежно приємно виступати з оркестром. Ти співаєш і усвідомлюєш, що окрім четвірки музикантів «Без обмежень» є ще 40 осіб. Неймовірне відчуття. У нас, насправді, вже був досвід виступу із оркестром. Звичайно, не з таким великим, як на «Х-фактор-7». Це було кілька років тому і сьогодні було дуже круто пережити ці емоції знову», – зазначив фіналіст.

BD9B8539 копия

Хлопці також зізналися, що цього разу Антон Савлепов повністю довірився їхньому вибору. Наставник, як і глядачі, гідно оцінив виступ музикантів. Тепер рокери готуються до вечора української музики.

Дивіться виступ гурту «Без обмежень» під час  третього прямомого ефіру вже зараз!