Соліст гурту «Антитіла» розповів про своїх фаворитів на «Х-фактор-7»

Х-Фактор

Зірковим гостем третього прямого ефіру «Х-фактор-7» став відомий український рок-гурт «Антитіла». Соліст колективу Тарас Тополя зізнався, що дивився виступи фіналістів найвокальнішого шоу країни та відзначив для себе кількох фаворитів.

BD9B8675 копия

Читайте також: Хто залишив «Х-фактор-7» під час третього прямого ефіру?

«Мені сьогодні дуже сподобалися гурти «Без обмежень» та «Detach». Я був знайомий із цими командами ще до «Х-фактор-7». Дуже радий, що їм випала можливість показати себе у тому форматі, у якому вони вміють і можуть. Тут їх ніхто не ламає. Вони ростуть, і показують себе у різних стилістичних рамках, але залишаються «трушними» і роковими», – зізнався соліст гурту «Антитіла» Тарас Тополя.

Також співак розповів, що йому подобається сьомий сезон «Х-фактор», а особливо вразив оркестровий вечір. «Нарешті, і навіть на щастя, у нас в країні з’явилися такі ефіри. Сьогодні був цікавий і різноплановий вечір», – поділився враженнями від третього прямого ефіру фронтмен.

BD9B8766 копия

Він зазначив, що гурт «Антитіла» теж хотів би виступити у супроводі симфонічного оркестру. Більш того, Тарас Тополя і сам грав у скрипковому ансамблі.

«У планах у нашого гурту  теж є бажання виконати пісню з оркестром. Це дуже круто. Я у дитинстві виступав у хорі хлопчиків і юнаків. Нас було десь 50 чоловік. Ми співали і з оркестрами, і з органами на різних майданчиках Європи і України. Я і сам грав у скрипковому ансамблі з 12 інструментів», – поділився зірковий гість «Х-фактор-7».

Свого часу гурт «Антитіла» теж брав участь в одному із українських талант-шоу. Це допомогло хлопцям заявити про себе на всю Україну. Після виступу Тарас Тополя порадив фіналістам не зупинятися і йти до своєї мрії.

Дивіться яскравий виступ гурту «Антитіла» на «Х-фактор-7» вже зараз!