ROZHDEN пояснив, чому вважає Севака Ханагяна лідером на «Х-фактор-7»

Х-Фактор

На вечорі української музики  «Х-фактор-7» Севак Ханагян виконав пісню у дуеті з популярним українським співаком ROZHDEN. Після виступу зірковий гість розповів, що вважає Севака найбільш імовірним переможцем на шоу та пояснив чому.

C43B9538 копия

Читайте також: Хто залишив шоу на вечорі української музики на «Х-фактор-7»?

«Він не новачок, як інші учасники. Севак професіонал, відмінний вокаліст. Він найсильніший у першу чергу, тому що співає усвідомлено. Я практично впевнений, що він переможе. Решта хлопців не такі сильні і справа не у вокальних даних або таланті. Їхня слабкість у психології та у розумінні себе. Тому, єдиний, хто готовий доносити свої думки, це Севак », – розповів ROZHDEN.

C43B9524 копия

Читайте також: Кому Севак Ханагян присвятив пісню про кохання?

Артист також зазначив, що дав лише одну пораду своєму партнерові по сцені.

«Я порадив йому тільки одне – аби він не розкривав всіх своїх карт на початку виступу. Севак намагається викластися вже на перших секундах і показати свій діапазон. Я говорив йому – якщо він хоче заспівати щось яскраво, у певному моменті, то в іншому він повинен бути м’яким і спокійним», – поділився співак.

Дует Севака Ханагяна та ROZHDEN сподобався глядачам «Х-фактор-7» і вони підтримали учасника під час голосування. Фіналіст вже готується до п’ятого прямого ефіру на найвокальнішому шоу країни. А поки, давайте згадаємо його виступ на вечорі української музики!