Андрій Данилко розповів, кого бачить представниками України на «Євробаченні-2017»

Х-Фактор

Андрій Данилко – найвимогливіший член журі на «Х-фактор-7». Але навіть у такого суворого судді є свої улюбленці. Як він розповів Ivona, Х-продюсер бачить представниками України на «Євробаченні-2017» деяких учасників «Х-фактор-7». Хто ж це – дізнайтеся у матеріалі.

????????????????????????????????????

автор фото – Сергій Гриценко

Читайте також: Андрій Данилко розповів про зіркову хворобу своїх підопічних

За словами Андрія Данилка, серед фіналістів «Х-фактор-7» є два гурти, які гідно могли б представити нашу країну на міжнародному пісенному конкурсі.

«Я абсолютно бачу гурт «Mountain Breeze» на «Євробаченні-2017». Тому, що Україна не була представлена ​​ось такими підлітками, які для дівчаток, які молоді, наївні. Але не тому, що вони мої. Я об’єктивно кажу. Євробачення завжди було однобоко представлено від України. Була тільки жіноча історія. Із року в рік. Якщо, звичайно, не брати гурт Гринджоли. Це було не погано, але однобоко. І я думаю, було б здорово, якби були хлопці. Тому, крім Mountain Breeze, я ще бачу на Євробаченні гурт Detach, який виконує свої пісні у важкому звуці. Але все питання впирається у пісню», – поділився Андрій Данилко.

Як зазначив артист, минулорічний національний відбір змінив і оновив українську сцену.

«Тоді я відчув, що відкрилася нова сторінка. За лічені дні з’явилася маса нових артистів, які отримали свою аудиторію. Ті ж гурти Pur: Pur, SunSay, The Hardkiss, Brunettes Shoot Blondes. Вони усі гарно виглядали. І я хотів більшою мірою, щоб виграв SunSay. Тому, що хотілося, щоб був представлений хлопець на конкурсі», – розповів Х-продюсер.

Імен своїх улюбленців на «Х-фактор-7» Андрій Данилко так і не назвав, щоб «не образити інших». Але, як підкреслив Х-продюсер, це ніяк не впливає на його оцінку виступу учасника.

А хто твій фаворит? Дивись четвертий прямий ефір «Х-фактор-7» на відео  зараз та ділися враженнями у фан-зоні!