Соліст «The Hypnotunez» зізнався, що любить реп

Х-Фактор

На п’ятому прямому ефірі «Х-фактор-7» джокери «The Hypnotunez» вразили своїм оригінальним виконанням «Зроби мені хіп-хоп» від ТНМК. Вперше соліст гурту зачитав реп і поміняв звичний контрабас на гітару. Що ж надихнуло музикантів на такий яскравий виступ?

4J0C0022 копия

Читайте також: Олег Скрипка розповів, у чому їхня схожість із «The Hypnotunez»

Соліст «The Hypnotunez» Гера Луїдзе розповів, що це був найважчий номер за весь час участі хлопців на «Х-фактор-7». Музиканти зізналися, що давно хотіли так здивувати глядачів.

«Мені дуже подобається Eminem і завжди подобався. До того ж, у нас давно з’явилася ідея зачитати реп, і ось це сталося сьогодні. Спонтанно ми вирішили додати у пісню ТНМК фрагмент із Eminem. Він асоціюється у мене з юнацтвом, із 90-тими, якраз для теми ефіру», – поділився Гера Луїдзе.

jk

Виступ «The Hypnotunez» перевершив очікування і глядачів, і суддів. Юлія Саніна заявила, що тепер ніхто не зможе дорікнути джокерів в однотипності, а Антон Савлепов назвав їхній номер одним із найкращих на шоу. Глядачі теж підтримали музикантів і вони першими пішли готуватися до наступного прямого ефіру.

Дивись неймовірний виступ «The Hypnotunez» на вечорі ностальгічною музики вже зараз!