Detach можуть стати «Відкриттям року» за версією премії YUNA

Х-Фактор 7

Фіналісти «Х-фактор-7» гурт Detach номіновані на премію YUNA у категорії «Відкриття року». Хлопці зізналися, що цю новину дізналися від своїх фанатів і спочатку навіть не повірили своїм очам.

4J0C0529 копия

Читайте також: Судді «Х-фактор-7» номіновані на національну музичну премію YUNA

«Насправді, ми дізналися про свою номінацію на премію Yuna від наших шанувальників. Вони розмістили відео з оголошенням номінантів у категорії «Відкриття року» на фан-сторінці Detach в Instagram. Поняття не маємо, як їм вдалося це зняти, але для нас це стало великим сюрпризом. Ми спочатку навіть не повірили своїм очам, але це виявилося правдою», – поділилися хлопці.

За словами музикантів, вони відразу отримали привітання від своєї наставниці на «Х-фактор-7» – Юлії Саніної, яка теж номінована на премію у трьох категоріях.

CYfNZIvTHXc
«Звичайно, ми не очікували, що заслужимо таку номінацію. Напевно, ніхто не очікував, крім Юлі. Вона дуже вірить в нас. Юля відразу написала повідомлення із привітаннями та сказала, аби ми готувалися до червоної доріжки. Безумовно, ми дуже раді», – розповіли рокери.

В одній категорії за звання «Відкриття року 2017» за версією YUNA боротимуться також Ivan NAVI, MamaRika, гурт Агонь та гурт Гриби.

Дивіться виступи гурту Detach на шостому прямому ефірі «Х-фактор-7» вже зараз!