Як Юлія Саніна надихає своїх підопічних на перемогу?

Х-Фактор

Зовсім скоро суперфіналісти – гурт Detach і Севак Ханагян – заспівають на «Х-фактор-7» востаннє. Хто ж стане переможцем сьомого сезону – залежить виключно від глядачів. Юлія Саніна поділилася, як підбадьорила своїх підопічних  перед фінальною боротьбою на найвокальнішому шоу країни.

0L2A1467 копия

Читайте також: Чому Detach змінили пісню під час прямого ефіру?

«Я завжди кажу хлопцям, що головне – це отримати задоволення від того, що ви робите на сцені. Потрібно вийти, зробити класне шоу та кайфонути самим. Тоді це відчують і глядачі. Вони творчі та класні музиканти. Для мене важливо, щоб вони самі робили свої фінальні кроки. Так, у разі успіху вони зрозуміють, що це їхня заслуга. І, навпаки, при програші не зможуть нікого звинуватити у неправильному виборі пісні або номера. Вони вже досягли великих висот, адже вперше на «Х-фактор» рок-гурт пройшов так далеко. Такий прорив Detach ще раз доводить – у українських глядачів все в порядку з музичним смаком», – поділилася Юлія Саніна.

0L2A0621 копия

Читайте також: Detach можуть стати «Відкриттям року» за версією премії YUNA

Х-продюсер також зазначила, що вірить у перемогу своїх підопічних, адже вони особливі.

«Вони великі трудівники і дуже виросли за час проекту. Вони гідні перемоги, це помічають й інші. Наприклад, експерти премії Yuna. Я пишаюся, що хлопці номіновані на «Відкриття року». Знаєте, «Х-фактор» – це як гніздечко для артиста. Я впевнена, що після цього проекту на Detach чекає велике майбутнє», – розповіла суддя.

Дивись виступ Detach на сьомому прямому ефірі «Х-фактор-7» вже зараз!