Хто переможе у шоу «Х-фактор-7»?

Х-Фактор

Вже цієї суботи відбудеться грандіозний гала-концерт щасливого сьомого сезону шоу «Х-фактор», під час якого країна дізнається ім’я переможця.

участникjjjи

Цього вечора на головну сцену країни повернуться улюбленці глядачів – учасники прямих ефірів проекту, які виконають свої найкращі номери. А також на шоу приїде особливий гість – учасник «Паралельного Х-фактора» Ігоря Кондратюка, співочий хірург Олександр Ломія. За словами продюсера, Олександр знову вийде на сцену «Х-фактор-7» тільки завдяки глядачам, адже він – рекордсмен по лайкам на Youtube серед учасників прямих ефірів 7-го сезону. За сім тижнів Олександр набрав 50204 лайків за відео своїх виступів, випередивши Севака Ханагяна, виступи якого набрали 20615 лайків.

Кондратюк и Ломия

Читайте також: Ігор Кондратюк кинув виклик суддям «Х-фактор-7» (ОНОВЛЕНО)

Також у цей вечір на глядачів чекають несподівані дуети та сюрпризи від членів журі. Одна з найяскравіших учасниць кастингів медсестра Ілона Купко виконає свій хіт «Опа-опа» разом з гуртом«Агонь», який придбав права на пісню дівчини та вже відзняв на неї кліп.

Савлепов и Купко2

Читайте також : Антон Савлепов відзняв кліп разом з учасницею «Х-фактор-7»

А кульмінацією стане відповідь на головне питання сезону – хто переможе у шоу «Х-фактор-7» й отримає приз 1 млн. гривень. Чи буде це романтичний Севак Ханагян або вибухові Detach? Суддя шоу Юлія Саніна ще на етапах кастингів припустила, що цього року переможе гурт. Чи мала вона рацію – дізнаємося 24 грудня о 19.00!