The Hardkiss представляє новий альбом – «Perfection is a lie»

Х-Фактор

Суддя «Х-фактор-7» Юлія Саніна зі своїм рок-гуртом The Hardkiss представляє альбом «Perfection is a lie», яким підводить творчі підсумки за останні два роки.

THE HARDKISS Perfection (1)

Читайте також: Юлія Саніна розкрила секрети закулісся «Х-фактор-7» (ВІДЕО)

«Ці два роки ми провели дуже драйвово. Час перевертати сторінку та починати писати нову історію. Чим ми, власне, вже щосили займаємося. У нас стільки ідей і задумів – пора музичних експериментів триває», – розповідає фронтвумен гурту Юлія Саніна.

Дійсно цей період для The Hardkiss був дуже насиченим. Дві нагороди національної музичної премії YUNA (Найкращий рок-гурт і найкраще концертне шоу), а також статуетка «Альтернатива» M1 Music Awards, 5 країн, 35 концертів і 10 000 глядачів на двох сольних концертах у Києві – такі підсумки грандіозного Perfection Tour, який стартував восени минулого року.

«Ми продовжуємо випускати матеріал синглами, приділяючи максимум уваги кожному новому треку. Але ми не забуваємо і про тих наших слухачів, які люблять «потримати» музику в руках. В альбомі «Perfection is a lie» ми зібрали 11 синглів. Ми знову заморочилися і зробили з CD крутий предмет для колекції – його точно повинен мати кожен учасник нашої великої і дружньої The Hardkiss Family», – розповідає креативний продюсер і гітарист The Hardkiss Вал Бебко.

У квітні гурт анонсує вихід кліпу на пісню «Антарктида» – одного з ключових треків альбому «Perfection is a lie». Режисером нового відео The Hardkiss виступив Ігор Стеколенко.

А поки давайте згадаємо яскравий виступ The Hardkiss на прямому ефірі «Х-фактор-7» вже зараз!