DETACH виступлять на київському концерті Evanescence!

Х-Фактор

Рокери з DETACH виступлять на розігріві у легендарних Evanescencе. Суперфіналісти «Х-фактор-7» поділилися з stb.ua ексклюзивними подробицями своєї участі в сольному концерті всесвітньо відомого рок-гурту.

детач

«Ми безмежно раді, що нас затвердили на супорт (прим. ред. виступ на розігріві) Evanescence. Це сталося вчора, але ми вже чекаємо й не дочекаємося, коли зіграємо на одній сцені з рокерами такого рівня. Це буде наш другий досвід виступів з музикантами подібного масштабу. Минулого літа ми грали на розігріві у Skillet, а  цього року – вже Evanescencе. Запрошуємо всіх підтримати нас 26 червня», – розповіли хлопці з DETACH.

Знімок екрана 2017-05-12 20.49.20

Варто відзначити, що суперфіналісти «Х-фактор-7» запам’яталися всім шанувальникам шоу своїми яскравими номерами. Їхній талант і музика припали до смаку і зірковій наставниці Юлії Саніній, яка запросила хлопців виступити на концерті The Hardkiss і навіть заспівала дуетом під час гала-концерту «Х-фактор-7». Хлопці разом з суддею шоу виконали «We will rock you». Давайте згадаємо, як це було просто зараз!