MELOVIN дасть сольний концерт у столичному клубі

Х-Фактор

Переможець шоу «Х-фактор-6» і фіналіст Національного відбору на Євробачення MELOVIN відправляється в тур Україною. Перший концерт відбудеться 26 травня, о 20:00, у київському клубі «Bel étage».

MELOVIN відправляється у тур Україною! Всі подробиці - у матеріалі.

MELOVIN відправляється у тур Україною! Всі подробиці – в матеріалі.

Разом з живим бендом MÉLOVIN презентує як нові пісні, так і вже відомі хіти у новій обробці. Артист зізнається, що це одна з найхвилюючих подій для нього у цьому році, адже йому не хочеться підвести слухача, який віддав йому на Національному відборі Євробачення-2017 рекордну кількість голосів.

– Як тільки відбір закінчився, я, не втрачаючи ні хвилини, почав посилено готуватися до туру, – згадує MÉLOVIN. – Мені хочеться вірити, що я зробив все, аби вийти на новий професійний рівень. Ми з командою багато працювали, щодня репетирували, готували зовсім нове звучання пісень, які ви вже чули. На концертах вони зазвучать під акомпанемент музикантів – буде тільки живий звук! Також відбудеться презентація декількох пісень, які ми записали вже після відбору на Євробачення. Сподіваюся, день мого першого сольного концерту запам’ятається кожному. Я нарешті зможу зустрітися один на один зі своїм слухачем і бути з ним чесним до кінця. Чесним у своїй музиці. Сподіваюся, ви будете і танцювати зі мною, і радіти, і співпереживати.

Крім Києва, концерти MÉLOVIN відбудуться також у Полтаві (27.05), Львові (2.06), Харкові (16.06), Дніпрі (17.06), Запоріжжя (18.06) і Одесі (5.07).
Придбати квитки на концерт у своєму місті ви можете ТУТ.

Меловин