Севак Ханагян представляє кліп «Не молчи»

Х-Фактор

Переможець «Х-фактор-7» Севак Ханагян сьогодні представив довгоочікувану відеороботу на пісню «Не молчи». З цією композицією співак підкорив не тільки шоу, але серця мільйонів українців.

BD9B8556 копия

Читайте також: Зводять з розуму. Костя Бітеєв презентує кліп «Щечки»

Севак Ханагян виконав «Не молчи» на кастингу сьомого сезону шоу «Х-фактор». Пісня викликала бурю емоцій у глядачів і, звичайно ж, отримала три «так» від суддів проекту. Тоді співак зізнався, що авторська композиція розповідає реальну історію з його життя.

«Це не вигадана історія. Я завжди говорю від серця. Коли ображаєш свою половину – ти готовий зробити абсолютно все, щоб вона тебе пробачила», – розповів Севак Ханагян.

На прем’єру кліпу «Не молчи» чекали не тільки шанувальники переможця «Х-фактор-7», а й його друзі. Наприклад, фіналіст шоу Олексій Кудрявцев не приховував захоплення від відеороботи Севака і поділився тизером до кліпу на своїй сторінці в Instagram зі словами – «Нарешті! По-справжньому приємна новина».

Головні ролі у кліпі виконав сам Севак і Лера Левінські. Режисером музичного міні-фільму про кохання виступив Тарас Голубков.

Нагадаємо, що виступ на кастингу Севака Ханагяна зібрав рекордну кількість переглядів на YouTube.

Дивіться довгоочікуваний кліп «Не мовчи» Севака Ханагяна прямо зараз!