Севак Ханагян представляє кліп «Не молчи»

Х-Фактор

Переможець «Х-фактор-7» Севак Ханагян сьогодні представив довгоочікувану відеороботу на пісню «Не молчи». З цією композицією співак підкорив не тільки шоу, але серця мільйонів українців.

BD9B8556 копия

Читайте також: Зводять з розуму. Костя Бітеєв презентує кліп «Щечки»

Севак Ханагян виконав «Не молчи» на кастингу сьомого сезону шоу «Х-фактор». Пісня викликала бурю емоцій у глядачів і, звичайно ж, отримала три «так» від суддів проекту. Тоді співак зізнався, що авторська композиція розповідає реальну історію з його життя.

«Це не вигадана історія. Я завжди говорю від серця. Коли ображаєш свою половину – ти готовий зробити абсолютно все, щоб вона тебе пробачила», – розповів Севак Ханагян.

На прем’єру кліпу «Не молчи» чекали не тільки шанувальники переможця «Х-фактор-7», а й його друзі. Наприклад, фіналіст шоу Олексій Кудрявцев не приховував захоплення від відеороботи Севака і поділився тизером до кліпу на своїй сторінці в Instagram зі словами – «Нарешті! По-справжньому приємна новина».

Головні ролі у кліпі виконав сам Севак і Лера Левінські. Режисером музичного міні-фільму про кохання виступив Тарас Голубков.

Нагадаємо, що виступ на кастингу Севака Ханагяна зібрав рекордну кількість переглядів на YouTube.

Дивіться довгоочікуваний кліп «Не мовчи» Севака Ханагяна прямо зараз!

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити СТБ -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля