Pianoбой показав фото зі зйомок кліпу «На вершині»

Х-Фактор

Сьогодні ранок шанувальників Pianoбой почався з приємної новини – музикант представив кліп на пісню «На вершині». Дмитро Шуров поділився зворушливими кадрами зі зйомок, в яких брав участь і його син Лев.

«Цей кліп, як і інші недавні роботи Pianoбой – дуже особистий, просочений безліччю моїх думок і збігів. Тому, коли ви дивитеся наші кліпи – ви стаєте гостями в моїй голові», – поділився Дмитро Шуров.1

4

9

6

12

14

19Раніше музикант розповів, що зйомки були під загрозою зриву, але творчі люди завжди можуть знайти вихід з будь-якого становища.

«Ми з Левом, за задумом режисера, повинні були веселитися в піжамах на спеціально збудованому ліжку -вершині. Але липень підніс нам сюрприз – вранці пішов дощ і температура впала до 10 градусів. Зйомку ми не могли перенести, тому що це було єдиний вільний ранок за місяць. Єдиним рішенням було відправити продюсера кліпу в сусіднє місто за віскарьом, а Льву під піжаму ми піддягли в’язану кофту одного зі знімальної групи – але він настільки худий, що цього і непомітно», – згадує Шуров.

Нагадуємо, що Дмитро Шуров став суддею вокального шоу «Х-фактор» 8 сезон на телеканалі СТБ. Раніше музикант розповів про відбір учасників і нової для нього ролі – члена журі «Х-фактора».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дмитро Шуров поділився відео з «pianoroom»