YouTube-зірки: Топ-5 найпопулярніших відео учасників «Х-фактор»

Х-Фактор

Нещодавно ми розповідали про найуспішніших учасників «Х-фактора» по всьому світу. Відео з їхньою участю у шоу на YouTube переглянули мільйони людей. В українській версії проекту є не менш популярні учасники. Чиї виступи на «Х-фактор» зібрали найбільше переглядів – дізнайтеся у нашому топ-5!

5 місце

П’ятірку найпопулярніших відео учасників «Х-фактора» відкриває переможець четвертого сезону – Олександр Порядинський. Його зворушливе виконання пісні «Не плач, тато» на кастингу шоу подивилося майже 5 мільйонів користувачів мережі.

4 місце

Столбова Дарина – стала зіркою YouTube після кастингу на «Х-фактор-5». Дівчина отримала три «ні» і не пройшла далі, але глядачам сподобався виступ учасниці. Дарина випереджає Олександра всього лише на 10 тисяч переглядів.

Читайте також: Невідомий «Х-фактор»: топ-10 цікавих фактів про проект

3 місце

5 мільйонів 400 тисяч користувачів подивилися відео з виступом Мішель Андраде на кастингу «Х-фактор-4». Тоді починаюча артистка прийшла на кастинг, аби заявити про себе. За час шоу вона завоювала мільйони прихильників! На цьому дівчина не зупинилася і продовжує робити успішні кроки у співочій кар’єрі.

2 місце

На другому місці за переглядами на YouTube опинився переможець «Х-фактор-7» Севак Ханагян. Його авторська пісня «Не молчи», яку він виконав на кастингу, стала улюбленою для багатьох українців. На даний момент відео його виступу переглянуло 9, 5 мільйонів чоловік.

1 місце
Рекордсменкою за переглядами на YouTube стала 14-річна Валерія Симулик . Фіналістка п’ятого сезону «Х-фактора» залишається беззмінним лідером в топ-5 найпопулярніших відео учасників шоу вже два роки! Її виступ зібрав майже 11, 5 мільйонів переглядів.