Топ-5 порад артистам від Олега Винника

Х-Фактор

Уже цієї суботу в ефірі СТБ відбудеться прем’єра «Х-фактор»-8! Нещодавно суддя шоу Олег Винник розповів stb.ua, які отримував подарунки під час зйомок проекту. А які настанови він дає молодим артистам – читайте топ-5 порад від Олега Винника у нашому матеріалі!

Дивіться онлайн: Х-фактор 8 сезон випуск 1 від 02.09.2017

FVV_0673

Читайте також: «Х-фактор»: найзворушливіші виступи на кастингах шоу

1. «Важливо мати тверду позицію і бути впевненим у тому, чого ти прагнеш. Починаючим талантам я раджу прислуховуватись до людей, які вже досягли певних вершин. Особливо це стосується сцени. На жаль, у багатьох артистів рожеві окуляри. А секрет успіху у будь-якій справі дуже простий – щоденна праця».

2. «Ні в якому разі не варто чекати, доки вас знайдуть! Якщо сидіти вдома і думати, який ти геніальний, – тебе ніхто не помітить. Ми не народжуємося геніальними. Під лежачий камінь вода не тече, потрібно постійно над собою працювати».

3. «Єдине, що мене надихає – любов! Музиканти часто пишуть пісні на фоні певних сумних подій або негараздів, які трапляються на їхньому життєвому шляху. Але я нікому цього не бажаю і абсолютно впевнений, що лише любов є головним мотиватором для створення нових композицій».

4. «Дякувати Богу, творчої кризи в моєму житті не було. Тому не знаю як із нею боротися. У цьому я не професіонал».

5. «Господь Бог при народженні дає людині 1% таланту. Інші 99% – це наполеглива праця».

За матеріалами talentscollection.com.

Слідкуйте за новинами на сайті stb.ua, а також у  Viber і Telegram СТБ