«Х-фактор»-8: вперше кастинг підірвав шансон

Х-Фактор

У випуску 3 «Х-фактор»-8 зазвучав шансон! На кастингу в Дніпрі учасники виконали пісню Ірини Круг «В сердце твоем». Міша і Таня – «зірки натуральні». Саме так про них відгукуються односельці і твердять, що на пару чекає успіх. Дует регулярно дає концерти у себе на городі, а на кастингу йому вдалося підкорити сцену Х. Що ж сказали Міші і Тані судді – читайте у нашому матеріалі.

аааааа

Читайте також: «Х-фактор»-8: группа KAZKA покоряет Youtube

«Я вважаю, що ви молодці! – похвалив дует Андрій Данилко, – Вам тільки не вистачало мене для режисури номера. Це було дуже безпосередньо, чарівно, по-народному і по-справжньому! Я кажу так!»

Таким радісним Андрія Данилка судді не бачили давно. На цьому наголосив і Дмитро Шуров.

«Я вам так вдячний! Таким веселим Андрія Михайловича я ще не бачив! Від нього йдуть просто божевільні фібри. Обіцяйте, що у тренувальному таборі влаштуєте такий же концерт, як у себе вдома. Я кажу вам так!», – потішив Мішу і Таню член журі.

Після негативного вердикту Олега Винника, доля дуету на «Х-фактор»-8 залежала від Насті Каменських. Андрій Данилко довго умовляв колегу дати парі шанс. Чи вдалося йому це, і чи пройшли Міша і Таня далі?

Дивіться виступ дуету Міша і Таня у випуску 3 «Х-фактор»-8 на відео просто зараз!

Читайте більше цікавих новин у  Viber і Telegram СТБ