Весілля, стриптиз і розбита гітара: підсумки київського кастингу «Х-фактор»-8

Х-Фактор

Сьогодні, 23.09.2017, завершився випуск 4 «Х-фактор -8. Четвертий кастинг найвокальнішого шоу країни проходив у столиці України. Хто вперше станцював стриптиз на суддівському столі, чому Дмитро Шуров розбив гітару учасника та інші цікаві подробиці київського кастингу – читайте у нашому матеріалі.

Четвертий кастинг «Х-фактор»-8 запам’ятається глядачам надовго. Один за іншим учасники вражали своїми номерами.

Наприклад, пара Микита і Амалія приїхали підкорювати «Х-фактор»-8 прямо з РАГСу! Замість медового місяця молодята вирушили на кастинг.

photo5343657229053700142

Закохані заклалися, що у разі позитивного вердикту суддів для Амалії, Микита збриє бороду. Учасниця почула заповітні «так» і новоспечений чоловік взявся виконувати умови парі. У цьому йому допоміг сам Андрій Бєдняков, який вмить перетворився на барбера!

Але райдужна атмосфера на кастингу 4 розчинилася, коли на сцену вийшов Сергій Пелих. Череда жахливих виступів розлютила суддів, і номер Сергія став апофеозом їхнього терпіння.

пелых

Авторська пісня хлопця вивела Дмитра Шурова з себе, і член журі розбив гітару учасника вщент.

«Це неможливо більше слухати», – з обуренням сказав Шуров і вийшов у хол до інших учасників.

За лаштунками напруга витала у повітрі та Діана Богданова розуміла, що не має права на помилку. Дуже скромна, загорнута у чорний довгий плащ дівчина придумала свій хитрий хід, аби підкорити журі.

диана

Під час виконання пісні «Стиль собачки» вона зірвала з себе плащ, і залишилася лише у зухвалій білизні. Але на цьому сюрпризи від Діани не закінчилися – вона вилізла до суддів на стіл, перекинула склянку з водою і почала танцювати запальні танці.

диана 2

Її провокаційний номер Олег Винник назвав небезпечним, а Настя Каменських здивувалася вибору пісні. Який же вердикт почула смілива учасниця і що на сцені робила її мама?

Яскравим завершенням четвертого кастингу став виступ Еліни Мбані з піснею Ray Charles «Hit the road Jack».

эмилия

Неповторний вокал, харизма і артистичність дівчини не залишили суддям вибору – вони аплодували учасниці стоячи і, звичайно ж, сказали одноголосне «так».


Хто ще завоював симпатію суддів, а хто спровокував конфлікт між Олегом Винником і Дмитром Шуровим?

Дивіться виступи всіх учасників кастингу 4 «Х-фактор»-8 на відео просто зараз!