Дмитро Шуров про розбиту гітару: Я рок-музикант, а не Джастін Бібер

Х-Фактор

У випуску 4 «Х-фактор»-8 Дмитро Шуров розбив гітару учасника кастингу в Києві – Сергія Пелиха. Такого не дозволяв собі жоден член журі за всі сезони шоу. Як суддя прокоментував свій вчинок – читайте в нашому матеріалі.

0L2A9237

Читайте також: Автор пісні «Опа-опа» повернулася на «Х-фактор»-8 з новим хітом

Дмитро Шуров зазначив, що багато хто називає кастинг в Києві найбрутальнішим на «Х-фактор»-8. Ще б пак, адже вперше на шоу член журі розбив інструмент учасника. У соціальній мережі Instagram музикант пояснив свій ексцентричний вчинок.

«Щодо інциденту з гітарою. 1. Хлопець відразу ж отримав нову гітару. 2. У своєму житті я розтрощив, як мінімум, два власних піаніно, а також спалив, розчавив та розбив щонайменше чотири чужих. Я рок-музикант, а не Джастін Бібер. 3. Коли ТАКЕ роблять з музикою, у мене здають нерви», – підписав фото Дмитро Шуров.

привіт всім, здається, сьогодні був поки що найбрутальніший кастинг) щодо інциденту з гітарою: 1. Хлопець одразу ж отримав нову гітару. 2. У своєму житті я розтрощив, як мінімум, два власних концертних піаніно, а також спалив, розчавив та розбив щонайменше чотири чужих. Я рок-музикант, а не Джастін Бібер. 3. Коли ТАКЕ роблять з музикою, у мене здають нерви. Love & Peace #pianoбой #noregrets #xфактор8 #xfactorukraine #love #peace #music

A post shared by Dmitry Shurov (@dmitry_shurov) on

Дивіться, як суддя розбив гітару під час виступу Сергія Пелиха у випуску 4 «Х-фактор»-8 на відео вже зараз!

Читайте більше цікавих новин в Viber и Telegram СТБ