Весілля на «Х-фактор»-8: чим молодята потішили Андрія Бєднякова

Х-Фактор

Амалія Аверкієва та її чоловік Микита приїхали на кастинг 4 «Х-фактор»-8 просто з РАГСу. На закоханих чекали гості у ресторані, але молодята вирішили спершу відзначити весілля за лаштунками шоу. Більш того, пара посперечалася – якщо Амалія почує «так» від суддів Х, то Микита збриє бороду.

ам

Читайте також: «Х-фактор»-8: виступ учасника потрапив у тренди на YouTube

Після яскравого виступу з рок-композицією «Ignorance» гурту Paramore, члени журі похвалили Амалію Аверкієву. Тендітна дівчина у весільній сукні здивувала всіх суддів, окрім Насті Каменських.

«Амаліє, ви непогано заспівали. Але це було так сумбурно, що я не можу вас оцінити. Я кажу вам «ні» для того, щоб працювали, старалися і розвивалися», – сказала Каменських.

амалиия (1)

Читайте також: «Х-фактор»-8: учасниця здивувала грою на укулеле

Однак дівчина все ж почула три «так». Після «гірко» від залу настала черга виконувати парі.
Цьому зраділа не тільки учасниця, а й Андрій Бєдняков. Саме ведучий «Х-фактор»-8 узяв на себе відповідальну місію. Новоспечений барбер почав збривати бороду Микити.

амалия2 (1)

«Я такий радий! Я зараз зроблю тебе солістом гурту «Пісняри». Давай посперечаємось – якщо ти так півроку проходиш, то я домовлюся, що тобі теж скажуть «так» на шоу», – жартував Бєдняков.

Як закінчився експеримент – дивіться у виступі Амалії Аверкієвої у випуску 4 «Х-фактор»-8 прямо зараз!

Читайте більше цікавих новин у Viber  та Telegram СТБ