Танці Каменських, суперечки та хабарі: чим здивував кастинг у Києві?

Х-Фактор

Сьогодні, 30 вересня, у випуску 5 «Х-фактор»-8 суддівська четвірка продовжила кастинг у Києві. Цього разу учасники дивували журі авторськими піснями, надихали їх на запальні танці і навіть намагалися підкупити суддів. Про найяскравіші моменти п’ятого кастингу – читайте у нашому матеріалі.

_IMG_6137

На кастингу «Х-фактор»-8 у Києві вирували справжні пристрасті. Чого тільки коштувала поява Насті Каменських! Суддя вбила наповал глядачів своєю сексуальною прозорою сукнею.

пост3

Під час виступів учасників, вона не могла втриматися від танців і демонструвала свій відвертий наряд. Наприклад, Настя Каменських запалювала разом з Дмитром Шуров під час номера Олександра Коновалова, який виконав хіт «Papaoutai» від Stromae.

пост6

«Настя і мертвого з могили підніме, не те, що Шурова», – пожартував Дмитро.

Але сам виступ учасника кастингу сподобався не всім суддям. Чи пройшов хлопець далі?

«Х-фактор»-8 прийшла підкорити і всенародна улюблениця – актриса Катерина Кістень. Заслужена артистка України зізналася, що з дитинства мріяла співати, але довгі роки не наважувалася прийти на кастинг талант-шоу.

пост2

Зірка «Коли ми вдома. Нова історія» обеззброїла своєю харизмою, унікальною подачею і почула тверде «так». Пісня «Cabaret» від Катерини Кістень не викликала захват лише у одного члена журі. Хто і чому відмовив актрисі?

Інші учасники намагалися навіть дати «їстівний хабар» суддям. Вікторія Сіроштан намагалася задобрити їх короваєм і льодяниками «Х-фактор на паличці», а екстраординарні хлопці з ВІА «Бетон» піднесли журі шаурму.

пост

Сцену шоу намагався підкорити учасник гурту «Pianoбой». Що сказав йому Дмитро Шуров і закохав у себе усых суддів Х?

Дивіться випуск 5 «Х-фактор» на відео просто зараз!